Novinky
Foto připravujeme
Rýže se zeleninou s hovězím trhaným masem 900 g
Balení 900 g
219,00 Kč
24,33 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Gnocchi s kuřecím masem a špenátem 900 g
Balení 900 g
189,00 Kč
21,00 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Rajská omáčka s hovězím masem 700 g
Balení 700 g
219,00 Kč
31,29 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Čočka na kyselo s párkem 700 g
Balení 700 g
149,00 Kč
21,29 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Halušky se zelím a uzeným masem 700 g
Balení 700 g
189,00 Kč
27,00 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Hovězí guláš kotlíkový 350 g
Balení 350 g
125,00 Kč
35,71 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Mexické fazole s klobáskou 350 g
Balení 350 g
99,00 Kč
28,29 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Masové kuličky v rajské omáčce 350 g
Balení 350 g
109,00 Kč
31,14 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Zobrazeno 49–60, položek celkem: 78