Celý sortiment
Aktivní filtry
Foto připravujeme
Kachní prsa konfitovaná 500 g
Balení 500 g
259,00 Kč
51,80 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Kuřecí roláda plněná italská 500 g
Balení 500 g
199,00 Kč
39,80 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Zeleninový vývar se zeleninou 350 g
Balení 350 g
59,00 Kč
16,86 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Zeleninový vývar se zeleninou 700 g
Balení 700 g
99,00 Kč
14,14 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Foto připravujeme
Zeleninový vývar se zeleninou 1 000 g
Balení 1 000 g
99,00 Kč
9,90 Kč / 100 g
Brzy v prodeji
Zobrazeno 1–12, položek celkem: 78